«

»

Nový byt od Eurojackpotu tento pátek 21. září

Foto a zdroj: Sazka

Český pátek vám přináší byt v hodnotě 13 milionů korun

Dnes večer v pátek 21. září proběhne další slosování evropské loterie Eurojackpot. Jackpot Eurojackpotu opět šplhá do obrovských čísel, a tak se dnes hraje o 720 000 000 korun.

Tentokrát se ale nehraje jen o několikasetmilionový jackpot, ale i o jednu věcnou výhru v doplňkové hře Český pátek, o níž mohou hrát pouze čeští sázkaři. Jedná se o pražský nadstandardní byt v hodnotě 13 milionů korun. Do hry o byt se zapojíte vsazením plného tiketu Eurojackpotu (6 sloupců + Extra 6) za 400 korun.

Jestliže se stanete výhercem doplňkové hry Český pátek, bude vám předán Poukaz na nadstandardní byt v top´rezidence Pomezí v Praze 5, jež bude možné uplatnit u KKCG Real Estate. Je ale možné získat i ekvivalent poukazu v hotovosti. Nevyhrajete tedy byt, ale na váš účet vám bude posláno 13 milionů korun.

4/5 - (2 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru