«

»

O co se hraje v Účtenkovce a jak zvýšit pravděpodobnost výhry?

Foto: depositphotos

Ne každý ještě Účtenkovce propadl. Loterie, která vznikla jako podpora EET a je pro hráče zcela zdarma však v žádném případě ještě nekončí. I vy se tak můžete zapojit do hry. Každý měsíc, vždy 15. den se losovalo 21 025 a nově od prosince losuje 30 215 úspěšně registrovaných účtenek, na jejichž majitele čeká přesně tolik cen. O co se v Účtenkové loterii hraje a jak lze zvýšit pravděpodobnost výhry?

I v Účtenkové loterii se lze stát milionářem

I přesto, že do hry nevkládáte žádné peníze ze svého navíc (když nebudeme počítat nákupy, za které účtenku utržíte), výhry jsou velice lákavé. Aby také ne, vždyť hlavní výhra 1 000 000 Kč z vás udělá milionáře! V 2. pořadí si jeden hráč Účtenkové loterie domů může odvézt automobil. Ten si jen tak do nákupního košíku v obchodě nepřihodíme. Za pouhou jedinou účtenku může být váš.

Výher je samozřejmě více. Každý měsíc jeden z hráčů Účtenkovky získá 300 000 Kč, druhý zase 200 000 Kč a další 100 000 Kč. Tímto jsme vyčerpali ceny, které se v Účtenkovce každý měsíc rozdávají jen 1x.

Šesté pořadí nabízí desítce hráčů cenu 20 000 Kč, v 7. pořadí si 200 z vás (pokud Účtenkovku hrajete) odnese jednu tisícovku. Cena útěchy – 100 Kč čeká v 8. pořadí nově na 30 tisíc hráčů Účtenkové loterie.

Jak v Účtenkovce zvýšit pravděpodobnost výhry?

Stovka neurazí, tisícovka přijde vhod, pro 20 tisíc korun se v rodinném rozpočtu určitě najde místo. Přesto většina hráčů ze zcela pochopitelných důvodů pošilhává po vyšších výhrách v Účtenkovce. Řada z nich přemýšlí, jak zvýšit pravděpodobnost výhry. To samozřejmě lze jednoduchým způsobem a to tak, že zvýšíte počet vašich registrovaných účtenek ve hře. Čím více jich do hry registrujete, tím pravděpodobnější je vaše výhra. Podle statistik vyhrává asi každá 666. účtenka a po prosincovém zvýšení počtu výher je to přibližně každá ze 463 účtenek.

Není to zrovna nejnižší číslo, ale když vezmete v potaz, že se tato loterie hraje zcela zdarma, určitě vás to motivuje k dalším úschovám účtenek a jejich pozdější registraci.

5/5 - (1 vote)

2 komentáře

 1. ginka

  Hraju účtenkovku úplně od začátku a ještě jsem nevyhrála ani korunu, je to možné? a nebo mám takovou smůlu!

  1. 777cz.eu

   Dobrý den,

   ano pochopitelně to možné je, že máte takovou smůlu..

   777cz.eu

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru