«

»

O Eurojackpot se hrálo i v lednu, s jakým výsledkem?

Foto: pexels

Také v lednu tohoto roku se čeští sázkaři pokoušeli získat miliony z mezinárodní loterie Eurojackpot. Neodradil je od toho ani fakt, že hru s nimi hraje dalších 17 zemí. Eurojackpot se v lednu losoval celkem 4x, z toho jednou se hrálo o luxusní obytný vůz za 2,5 milionu.

I menší výhry udělají radost

Jen málokterý hráč, který se snaží o výherní výsledky Eurojackpotu, se ztotožní s příslovím, že není důležité vyhrát, ale zúčastnit se. Jednak proto, že do hry vložil i 400 Kč (za plný tiket včetně Extra 6)… a také kvůli faktu, že výhra v Eurojackpotu má potenciál splatit mu hypotéku. Když se však nedaří, i drobné výhry umí udělat radost.

Poprvé v tomto roce se Eurojackpot losoval 7. ledna. Zatímco nejvyšší výhrou byla ta přes 9,5 milionu korun (Maďarsko, Norsko, Dánsko, Německo – 2x), Češi se museli spokojit se čtvrtým pořadím. Dva sázkaři si ze 4. pořadí odnesli přes 73 tisíc korun. Dva další hráči měli štěstí na druhé pořadí doplňkové hry Extra 6, ve kterém je pevně stanovená výherní částka – 200 tisíc Kč.

O týden později 14. ledna to bylo s českými výhrami ještě zoufalejší. Zatímco Finové (2x) si odnesli výhru přes 25 milionů Kč, Češi nedosáhli ani na 4. pořadí a ve hře Extra 6 se také nijak zvlášť nedařilo.

Konečně úlovek!

21. ledna se Čechům v Eurojackpotu konečně poštěstilo. Hrálo se o luxusní obytný vůz v hodnotě 2,5 milionu korun. Mimo to se jeden sázkař z Česka postavil na třetí výherní pořadí a spolu s dalšími hráči se mohl radovat z totožné výhry přes 2,8 milionu Kč. Jednomu tipaři se poštěstilo v Extra 6, když vyhrál 200 tisíc Kč. Ten den padl Eurojackpot. Přes 584 milionů korun putovalo do Litvy a do Německa.

28. ledna padl další Eurojackpot ve výši přes 272 milionů Kč. Tentokrát výhra putovala do Slovinska. Tři Češi si ze 4. výherního pořadí odnesli přes 100 tisíc korun, jeden sázkař pak vyhrál 200 tisíc Kč v Extra 6.

Pro srovnání minulý rok v lednu hráči Eurojackpotu trefili výhru 2. pořadí a s ní přes 30 milionů korun (15.1. 2021) i první pořadí Extra 6 a s ním 2 miliony korun (29.1. 2021). Byli tak mnohem úspěšnější než letos.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru