«

»

O své výhře v loterii věděla ještě dřív, než zkontrolovala svůj tiket

Foto: pexels

Září předminulého roku bylo šťastné pro ženu ve středním věku, která v loterii Mega Millions vyhrála 522 milionů dolarů (to je v přepočtu přes 11,5 miliardy korun). Zvláštní na její výhře bylo, že o ní věděla ještě dříve, než zkontrolovala svůj tiket. V rádiu totiž hlásili, že tiket z místní trafiky trefil jackpot. V ten okamžik ženě bylo okamžitě jasné, že je výhra doma. Alespoň tak to tvrdí. Myslíte, že vy byste díky zvláštnímu mrazení v zádech poznali, že jste trefili výherní výsledky Šťastných 10?

Loterijní tikety běžně kontrolovala, teprve až se jí v peněžence nahromadily

Laarni Bibal z Kalifornie nepatří k těm sázkařům, kteří své tikety pravidelně kontrolují v okamžik slosování. Ke kontrole se spíše dostává až v době, kdy se jí tikety v peněžence nahromadí. Takto to měla i v den své výhry. K výhernímu tiketu by se nedostala ještě hodně dlouho, kdyby v rádiu nezaslechla informaci, že tiket z trafiky v místě jejího bydliště trefil jackpot loterie Mega Millions. Už po doznění této zprávy věděla, že se jedná o její tiket. Jak říká, měla divné mrazení v zádech. Srdce jí bušilo a měla sucho v krku. Nějakou dobu ještě trvalo, než se dostala k počítači, aby mohla svou výhru ověřit. A byla tam! Z loterie Mega Millions na svůj účet přelila 11,5 miliardy!

A jak jste na tom vy při kontrole výsledků Šťastných 10? Vzhledem k tomu, že se tato loterie losuje až 2x denně, předpokládáme, že u toho pořád nesedíte a výsledky Šťastných 10 ověřujete až najednou.

Co plánuje udělat s výhrou?

Šťastná výherkyně se rozhodla vybrat svou výhru najednou, a proto o část peněz přišla. Rozhodně toho však nelituje. I potom jí zůstalo dost na to, aby splatila všechny své dluhy a začala si užívat života.

Je logické, že splatit své dluhy výhrou ve Šťastných 10 nebo ve Sportce si přeje asi každý sázkař. Už díky příštímu slosování vaší oblíbené loterie se o to můžete pokusit i vy.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru