«

»

O tiket měl strach, a proto ho radši doma ukryl do bezpečí

Foto: depositphotos

Za milionovou výhru vezmou rodinu do zahraničí

Robert a Elaine McEnroe pocházející z Painted Post v USA se stali před nedávnem výherci druhého pořadí loterie MegaMillions, jelikož se jejich 5 vsazených čísel z 6 vylosovaných shodovalo, a to jim vyneslo výhru činící 1 000 000 dolarů (v přepočtu přes 23 milionů korun).

Když Robertovi po slosování došlo, že vyhráli tolik peněz, začal se o tiket bát, a proto ho uschoval doma do komody, aby ho neztratil a nemohl mu ho nikdo náhodou ukrást. Po uplynutí několika dní se Robert s Elaine vydali do sídla loterie přihlásit o svou výhru a vyhrané peníze. Při rozhodování, zda chtějí peníze vyplácet paušálně nebo jednorázovou platbou, rozhodli pro druhou možnost.

Manželé peníze z loterijní výhry použijí na zaplacení některých svých nedoplacených úvěrů. Také hodlají cestovat s rodinou. Nejdůležitější ale pro ně je fakt, že si mohou užívat klidného důchodu s pocitem řádného finančního zabezpečení.

4/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru