«

»

O vaší výhře v loterii se dočtete i v knihách!

Foto: pexels

Chcete zvýšit své šance na výhru například ve Sportce či ve hře Šťastných 10? Zkrátka a dobře chcete už pokořit některou z loterií, ve kterých se běžně objevujete jako hráč, ale už ne jako vítěz? Chcete se dívat na výherní výsledky Šťastných 10, na vaše výherní výsledky? Návod na to, jak vyhrát v loterii se mimo jiné můžete dočíst v řadě knih. A až vyhrajete, můžete o tom také napsat svou knihu a doplnit to, co těm předešlým chybělo.

Návodů, jak vyhrát v loterii existuje nespočet

Nejeden hráč Šťastných 10 do internetového prohlížeče vyťukal dotaz „jak vyhrát v loterii?”, který se samozřejmě neobešel bez odezvy nekonečna stránek, které podobné návody ukrývají. Kdyby vám to přece jenom bylo málo, můžete kromě internetu zamířit i do knihovny či ještě lépe knihkupectví. Pořídit si tam můžete jednu z mnoha knih, které se výhře v loterii jako je Šťastných 10 a podobných podrobně věnují.

Nečekejte regály a regály knih o tom, jak vyhrát v loterii v českém jazyce, mnohem úspěšnější budete, když se zaměříte na angličtinu. Výraz „How to win in lottery?” vám naskytne spoustu možností na inspirativní čtení.

Česká hra Šťastných 10 a americký Powerball má mnoho společného

Máte pocit, že když se účastníte české loterie Šťastných 10, anglicky psané texty vám k ničemu nebudou? To si nemyslíme! Ať už se jedná o loterii v kterékoliv zemi, všechny mají mnoho společných rysů. Proto se klidně můžete o výhru ve Šťastných 10 pokusit třeba s knihou „Learn how to increase your chances of winning the lottery” od Richarda Lustiga. Jeho sedminásobné vítězství v loterii zaručeně zvyšuje důvěryhodnost knihy a bezpochyby zlepšilo skóre jejího prodeje.

Otázkou je, zda vám knihy řeknou něco, co ještě nevíte, nebo jestli se nebudou opakovat v tom, co se vyskytuje běžně na internetu. Zvážit byste tedy měli, zda je lepší utratit vaše peníze za knihu o tom jak vyhrát či za loterijní tiket s přímou možností výhry.

5/5 - (2 votes)

3 komentáře

 1. skutečně potřebný

  A tak se ptám ?
  Proč nám někdo nepřeloží do češtiny knihu – „Learn how to increase your chances of winning the lottery” od Richarda Lustiga. Byla by jistě dobře prodejná.

 2. učenec

  Dobrý den ! Odkaz na ty knihy Richarda Lustiga a jim podobné tituly i od ostatních autorů – např. ta kniha “Naučte se, jak zvýšit své šance na výhru v loterii”) – to je velice užitečné a zajímavé doporučení.Uveďte tady trochu komplexnější seznam knih, které vyšly v češtině a potom knihkupectví, kde je možné si je zakoupit.popř. knihy, do kterých lze nahlédnout v nějaké studovně (např. v universitní knihovně, atd.).Když jsou teď knihovny i obchody = knihkupectví v důsledku opatření přijatých k zamezení šíření koronaviru zavřené, tak uveďte prosím Vás všechny dodavatele, u kterých si je možné knihy objednat a kteří by je zaslali např. poštou objednavateli. Pochopitelně názvy publikací i s cenou a podmínkami dodání – termíny dodání, cena za poštovné, apod. .

  1. 777cz.eu

   Dobrý den,

   zde by mohlo být loterijní čtení nejen pro vás: https://777cz.eu/loterijni-cteni-knihy-o-loterii-a-hazardu/

   777cz.eu

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru