«

»

O výhře 90 milionů se jí zdálo, za pár měsíců se sen splnil

Foto: pixabay

Sen o výhře ji přiměl ke kupování stíracích losů

Osmadvacetiletá žena z amerického Michiganu měla jedné noci sen o tom, že díky stíracímu losu vyhrává 4 miliony dolarů (v přepočtu více než 90 milionů korun). Od té doby si Američanka začala kupovat stírací losy v každém obchodě, v kterém je prodávali. Jejich skupování trvalo několik měsíců, než skutečně narazila na ten, jenž jí přinesl vysněnou 4 milionovou výhru.

Žena měla na stírání losů svůj vlastní postup. Než je totiž setřela úplně celé, seškrábala nejprve pole se symboly. Jakmile našla symbol výherní, setřela poté i výherní částku. Takto postupovala i u losu, jenž jí přinesl pohádkovou výhru. Když na něm po pár vteřinách objevila výherní symbol, okamžitě začala být nervózní. Po odhalení 4 milionové částky nevěřila svým očím, a proto zavolala příteli, aby los přišel překontrolovat.

Po ujištění přítelem, že se stala skutečně vítězkou, se ihned vydala do sídla společnosti pro vyplacení výhry. Nová multimilionářka prozradila, za co všechno chce s peníze utratit. V první řadě hodlá splatit studentskou půjčku, poté chce svým dětem založit účty na studium, pořídit si nový dům a zbytek peněz se rozhodla investovat.

5/5 - (2 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru