«

»

O výhře milionů netušil několik měsíců

Foto: depositphotos

S výhrou se ihned pochlubil své manželce

Novozélandský sázkař, který se rozhodl zůstat před médii v anonymitě, vyhrál před zhruba 2 měsíci 1 000 000 NZD (v přepočtu cca 14,8 milionu korun). O své výhře se ale dozvěděl teprve před nedávnem, jelikož se dřív ke kontrole tiketu nedostal.

Výherce je pravidelný sázkař a své tikety kontroluje naráz jednou za čas. K jejich dřívější kontrole ho nepřinutila ani informace, že milionový tiket byl zakoupen v blízkosti jeho domova. Když se ke kontrole tiketů dostal, procházel je postupně jeden po druhém. Když zkontroloval ten výherní, byl v šoku a nechtěl věřit svým očím. Ihned se pochlubil své manželce a společně čísla překontrolovali přes počítač, který jim výhru potvrdil.

Manželé vyhrané peníze nemají v plánu rozfofrovat za zbytečnosti, naopak chtějí žít pořád stejně. Podle jejich slov jim výhra dává pocit finanční jistoty. O část peněz se rozdělí s rodinou, s níž hodlají vyrazit na pořádnou dovolenou.

4/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru