«

»

O výhře nejprve řekl sousedovic kočce

Foto: pexels

Za vyhrané peníze se chce s přáteli podívat do Japonska na mistrovství rugby

Je to zhruba měsíc, kdy si David Knowles z Velké Británie na stíracím losu setřel výhru v hodnotě 100 000 liber (v přepočtu 2,8 milionu korun). Jakmile David uviděl, kolik vyhrál, položil los na kuchyňskou linku a celý den kolem něj jen chodil.

Když se chtěl někomu s touto šťastnou novinou svěřit, nebyl v jeho blízkosti žádný člověk, a proto o výhře řekl sousedovic kočce, která za ním přišla, když právě pracoval na zahradě. Později se s výhrou svěřil i svému spolubydlícímu.

David se za vyhrané peníze hodlá bavit. Chce začít chodit na zápasy, jež se pořádají na stadionu White Hart Lane. Dále chce koupit sobě a svým přátelům vstupenky na mistrovství rugby, které se koná v Japonsku. Dalším nápadem je výlet do Las Vegas, aby mohl zjistit, zda při něm štěstí ještě stojí. Zbytek peněz hodlá vložit do stavby nemovitosti.

4/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru