«

»

O výhře nejprve řekl sousedovic kočce

Foto: pexels

Za vyhrané peníze se chce s přáteli podívat do Japonska na mistrovství rugby

Je to zhruba měsíc, kdy si David Knowles z Velké Británie na stíracím losu setřel výhru v hodnotě 100 000 liber (v přepočtu 2,8 milionu korun). Jakmile David uviděl, kolik vyhrál, položil los na kuchyňskou linku a celý den kolem něj jen chodil.

Když se chtěl někomu s touto šťastnou novinou svěřit, nebyl v jeho blízkosti žádný člověk, a proto o výhře řekl sousedovic kočce, která za ním přišla, když právě pracoval na zahradě. Později se s výhrou svěřil i svému spolubydlícímu.

David se za vyhrané peníze hodlá bavit. Chce začít chodit na zápasy, jež se pořádají na stadionu White Hart Lane. Dále chce koupit sobě a svým přátelům vstupenky na mistrovství rugby, které se koná v Japonsku. Dalším nápadem je výlet do Las Vegas, aby mohl zjistit, zda při něm štěstí ještě stojí. Zbytek peněz hodlá vložit do stavby nemovitosti.

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru