«

»

O výhře v loterii se dozvěděl v hospodě u piva

Foto: pexels

Co je lepšího, než si dát v pátek večer chlazené čepované pivo? Vyhrát u toho 250 tisíc eur! Přesně to se podařilo ani ne třicetiletému mladíkovi z Essexu jménem George Bates. Ten před výhrou pracoval jako operátor výrobní linky. Po výhře v loterii však hodlá pracovat sám na sebe. Jak loterijní společnosti uvedl, jeho hořké pivo po výhře zesládlo. I vám by výherní výsledky Eurojackpotu změnily chuťové pohárky ve vašich ústech. O tom není pochyb.

Když se dozvěděl, že jeho los je výherní, začal vřískat a skákat na stole

George Bates se výhrou v loterii nechal unést natolik, že nehledě na ostatní štamgasty hospody začal vřískat, tančit a křepčit na stole tak divoce, že ho musel přijít uklidnit sám majitel hospody. Když mu George ukázal výherní los, měl pro jeho chování pochopení a na tučnou výhru si s Georgem připil.

George považuje výhru za neuvěřitelné štěstí a ještě doteď mu běhá mráz po zádech z toho, jak volnomyšlenkářsky zacházel s losem celý den, když ještě nevěděl, že je výherní. Klidně mohl bundu někde nechat a v její kapse i milionový los! I vy takhle můžete zacházet s výherním tiketem Sportky ve vaší peněžence.  Po tom, co se z prvotních emocí George otřepal, dopil své, ten večer jediné, pivo a pospíchal domů. Tam o výhře řekl své matce a bratrovi. Výherní los poté předal matce, protože věděl, že u ní bude maximálně v bezpečí.

Z výhry chce rozjet své vlastní podnikání a také hodlá cestovat

Ačkoliv ho práce operátora vždy bavila, část peněz z výhry chce použít na rozjetí vlastního podnikání. A samozřejmě chce cestovat… tedy až po tom, co se situace ohledně koronaviru uklidní.

A vy byste udrželi své emoce na uzdě, když byste se dozvěděli o výhře v loterii? Pro vaše bezpečí to doporučujeme. Rozhlásit svou výhru v hospodě s promile v krvi, to není úplně nejšťastnější volba.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru