«

»

Obří výhra ho přivedla k pití a vzala mu život

Foto: pexels

O část výhry přišel kvůli své důvěřivosti

Výherce Keith Gough z Velké Británie se v roce 2005 stal díky jedné z tamních loterií majitelem výhry činící 9 milionů liber (v přepočtu přes 250 milionů korun). Muž po výhře opustil svou práci a začal se svou rodinou peníze ihned ve velkém utrácet za luxusní automobily značky BMW, VIP lóže na stadiónu fotbalového týmu Aston Villa anebo za závodní koně.

Bohémský život ho ale zhruba za dva roky po výhře přestal bavit, a proto své nálady začal utápět v alkoholu. Právě alkohol měl poté za následek rozpad jeho sedmadvacetiletého manželství. Výherce se po rozvodu přestěhoval z hrabství Shropshire do hrabství Cheshire, kde si koupil dům a zaměstnal osobního řidiče a zahradníka.

Keith přišel o část milionové výhry v hazardu a kvůli své důvěřivosti. Nechal se totiž napálit podvodníkem, jež peníze utratil v nedůvěryhodných investicích. Za tento čin byl podvodník v roce 2009 odsouzen k téměř 4 rokům za mřížemi. Právě tato zkušenost výherce zlomila a přivedla ho k tomu, že přestal všem lidem věřit.

Multimilionář se ze svých špatných nálad a černých myšlenek nedokázal dostat, což mělo za příčinu dřívější ukončení jeho života. Dlouhou dobu po Keithově smrti si všichni rodinní příslušníci mysleli, že muž utratil veškeré své peníze. To, jak se později ukázalo, byl omyl, jelikož po výhercově smrti po něm zbyl majetek za více než 20 milionů korun.

1.5/5 - (2 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru