«

»

Obyčejný den se může změnit v neobyčejný díky výhře v loterii

Foto: pexels

Samantha Morton (36 let) z města Dorset v Anglii moc dobře ví, jaké to je, když se vám obyčejný den z minuty na minutu změní v den neobyčejný. 27. listopadu si vsadila v loterii EuroMillions, protože ji lákal vysoký jackpot, o který se tou dobou hrálo. O výhře se dozvěděla až druhý den ráno, když si v emailu všimla zprávy od loterijní společnosti, která ji vyzývala k přihlášení se do hráčského účtu. Když se přihlásila, zjistila, že vyhrála přes 242 tisíc eur (to je něco přes 6 milionů korun). Oslavy ale musely jít stranou, protože Samantha pospíchala do práce. A co vy? Šli byste do práce po tom, co by vám Sazka v emailu gratulovala k milionové výhře ve Sportce?

Nejlepší telefonát v životě!

Za nejlepší telefonáty v životě se dají považovat ty, které oznamují narození dítěte, povýšení, zkrátka ty nejlepší zprávy. Mezi takové určitě patří i hovor, který povedete s loterijní společností, když si budete chtít ověřit výherní výsledky Sportky. Pod to by se podepsala i Samantha, která na konci letošního podzimu v loterii EuroMillions vyhrála v přepočtu přes 6 milionů korun.  Místo, aby si vzala dovolenou, šla normálně do práce, kde se pokusila na sebe nepřitahovat pozornost. Celý den si pamatuje jako v mlze. Nemohla se soustředit, protože přemýšlela nad tím, jak s výhrou naloží.

Z výhry si Samantha zaplatí dovolenou někde v teple

Až vyhrajete ve Sportce, v Eurojackpotu nebo třeba setřete výherní los, změní se i vaše myšlenky. I když se vám to předtím nedařilo, teď zjistíte, jaké to je myslet pozitivně. Od starostí nad tím, jak zaplatit všechny vaše účty, plynule přejdete k plánování pohádkové budoucnosti. Samozřejmě to, jak moc budete ohledně vaší budoucnosti v pohodě, se odvíjí od výše výhry.

Samantha hodlá část peněz utratit za dovolenou někde v teple. S sebou vezme i svého přítele Barryho, se kterým se seznámila ještě v době před pandemií. Poznali se přes seznamku a všechny své volné víkendy trávili spolu. Protože však bydleli daleko od sebe, strávili spoustu času cestováním. Tak třeba si teď pořídí něco svého a dlouhé cestování jim odpadne.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru