«

»

Omylem si místo 1 tiketu vsadila 6, ale vyplatilo se!

Ilustrační foto: pexels

Někdy mohou vlastní chyby vynést v loterii miliony

Sázet online z pohodlí vašeho domova můžete i vy, a to hned několik her od Sazky (Sportka, Eurojackpot, Šťastných 10, Rychlé kačky). Sázet online lze i v Americe, a to číselnou loterii Powerball. Jednou z online amerických hráčů je i důchodkyně Linda Keyanchuk, která si přes počítač chtěla vsadit jeden tiket, nedopatřením si jich ale koupila rovnou 6.

Její chyba a vyšší utracená částka za tikety ale nepřišla vniveč, jelikož žena díky více sázkám vyhrála celkem 100 400 dolarů (v přepočtu 2,25 milionů korun). Žena totiž 2x uhodla čtyři míčky + 2 čísla dodatková (2 x 50 000 dolarů) a na dalších 4 sloupcích uhodla 3 tažená čísla.

Když další den po slosování Linda navštívila svůj hráčský účet, byla v šoku. Nemohla uvěřit, že právě ona vyhrála tolik peněz. Část výhry hodlá utratit za dovolenou a za zbylé peníze si bude užívat důchodu.

4/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru