«

»

Omylem si vsadil 2x stejnou loterii, 600 milionů dostane 2x!

Ilustrační foto: pexels

Za vyhrané peníze si chce pořídit nový dům a dovolenou

Další výherce svou výhru navýšil prakticky nedopatřením. Jak je to možné? Sázkařům se totiž občas stane, že spolu s vyplněnými čísly zaškrtnou i některou z doplňkových her anebo tiket zařadí na více slosování, než měli v plánu.

Sázkaři z Austrálie se ale přihodilo něco trochu jiného. Vsadil si totiž stejnou loterii 2x, a to i se stejnými čísly. Výherní částka činící přes 38 milionů australských dolarů (v přepočtu přes 600 milionů korun) mu tedy bude vyplacena dvakrát. Celkově výherce získá více než 1,2 miliardy korun. A jak se vlastně mohl takto splést?

Muž se tentokrát rozhodl vsadit si dvě různé loterijní hry. Na obou sázenkách loterií zaškrtl stejná čísla, každou ale vyplnil a podal na jiném místě a v jiný čas. Z toho důvodu byl následně v šoku, jelikož zjistil, že vyhrál obří sumu a ještě k tomu dvakrát. Zaměstnancům loterie Oz Lotto se poté přiznal, že si 2x jejich hru vsadil nedopatřením.

Tento omyl však nemění nic na tom, že se stal vítězem a majitelem desítek milionů. Co s tolika penězi bude výherce dělat, zatím nemá úplně ujasněné. O peníze se ale hodlá podělit s rodinou a také přemýšlí nad koupí nového domu a nějaké dovolené.

5/5 - (2 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru