«

»

Omylem vyhodil výherní tiket v hodnotě tří miliard… přesto se s ním manželka nerozvedla

Foto: depositphotos

Jedním z předpokladů dlouhého a šťastného manželství je loajálnost k chybám partnera. Nejmenované Britce v penzi, výherkyni asi tří miliard korun, dali nejspíš sudičky do vínku loajálnosti víc než všem ostatním. Jinak si nemůžeme vysvětlit neuvěřitelný loterijní příběh, který se stal asi před deseti lety. Ještě před ním se vás zeptáme, jak byste se zachovali, kdybyste trefili výherní výsledky Eurojackpotu v jejich nejvyšší možné výši a výherní tiket by vám manžel/manželka omylem vyhodil/a?

Pro jistotu dávala tikety manželovi, aby je neztratila…

Příběh nejmenované penzistky má v sobě hodně paradoxů. Ostatně tak už to u příběhů Sportky a jiných loterií bývá. Britka sázela pravidelně v loterii EuroMillions i v soutěži Thunderball. Měla však obavy z toho, že tikety ztratí, proto je dávala k úschově manželovi. Jak se ale později ukázalo, tímto jen vstupovala z bláta do louže. Když jednou kontrolovala výherní čísla, zjistila, že vyhrála obří jackpot. Když po manželovi hned na to chtěla tiket, řekl jí, že ho omylem vyhodil… ano omylem vyhodil asi tři miliardy korun. Mimochodem tohle se může stát i sázkařům Sportky.

Prohledali celý dům, ale bezúspěšně. Jak to dopadlo? Každý sázkař Eurojackpotu i jiné loterie dobře ví, že bez výherního tiketu není výhra. Proto musí penzistka své štěstí pokoušet dál. Že byste se s manželem bordelářem po tomto nejspíš rozvedli? Nebo s ním minimálně nějakou dobu nemluvili? Tohle není styl této důchodkyně. Na jeho adresu jen s úsměvem zmínila, že je hrozný bordelář.

Asi si umíte představit šílenství ve městě po tom, co se případ ztraceného třímiliardového tiketu dostal ven… nejspíš každý se šel projít kolem místní skládky s nadějí, že vyhozený tiket najde. A co vy? Brodili byste se odpadky kvůli vyhozené výhře v Eurojackpotu?

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru