«

»

Opičení se s nákupem losu vydělalo ženě 1,7 milionu

Foto: pixabay

Šťastné sedmičky s výhrou 77 777 dolarů

Mladá Američanka Ashley Donigan pocházející z Missouri před několika týdny vyhrála 77 777 dolarů (v přepočtu přes 1,7 milionu korun). Sedmičkovou výhru přinesl mladé výherkyni stírací los Šťastné sedmičky za 5 dolarů (cca 110 korun).

Los si šťastná výherkyně koupila při cestě do práce na benzínce, kde ve frontě u kasy zahlédla jinou ženu, která si los také kupovala. Zdálo se jí to jako dobrý nápad, a tak si k energy drinku koupila i los Šťastné sedmičky. Poté na los úplně zapomněla a vzpomněla si na něj až po příjezdu domů, kde ho setřela a zjistila, že je výherní. Při postupném stíraní se nejprve ukázala výhra 5 tisíc dolarů (cca 110 000 korun) a poté i zbytek celkové výhry.

Za nově nabyté peníze hodlá Ashley splatit část svého studentské půjčky a také si chce splnit svůj dlouholetý sen. Koupí si totiž lístky na fotbalový zápas Kansas City Chiefs, což je její neoblíbenější tým.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru