«

»

Opičení se s nákupem losu vydělalo ženě 1,7 milionu

Foto: pixabay

Šťastné sedmičky s výhrou 77 777 dolarů

Mladá Američanka Ashley Donigan pocházející z Missouri před několika týdny vyhrála 77 777 dolarů (v přepočtu přes 1,7 milionu korun). Sedmičkovou výhru přinesl mladé výherkyni stírací los Šťastné sedmičky za 5 dolarů (cca 110 korun).

Los si šťastná výherkyně koupila při cestě do práce na benzínce, kde ve frontě u kasy zahlédla jinou ženu, která si los také kupovala. Zdálo se jí to jako dobrý nápad, a tak si k energy drinku koupila i los Šťastné sedmičky. Poté na los úplně zapomněla a vzpomněla si na něj až po příjezdu domů, kde ho setřela a zjistila, že je výherní. Při postupném stíraní se nejprve ukázala výhra 5 tisíc dolarů (cca 110 000 korun) a poté i zbytek celkové výhry.

Za nově nabyté peníze hodlá Ashley splatit část svého studentské půjčky a také si chce splnit svůj dlouholetý sen. Koupí si totiž lístky na fotbalový zápas Kansas City Chiefs, což je její neoblíbenější tým.

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru