«

»

Oplakali možnou stotisícovou výhru v loterii, úsměv jim vrátily až miliony!

Foto: pixabay

Že někdo v Korunce nevyhraje ani jednou za život a jiný si v ní výhru vybere dvakrát i vícekrát… to se běžně děje. Své o tom ví také manželé Lynchovi z Anglie, jejichž šťastná čísla v loterii jako výherní zazářila rovnou dvakrát, výhru však kvůli chybě brali jen jednou a asi to tak mělo být… v pořadí druhá výhra totiž byla o dost větší. Případ se odehrál už před dvaceti lety.

Zrovna když manželka zapomněla vsadit, byla tažena jejich šťastná čísla

S jakou strategií se o Korunka výherní výsledky snažíte vy? Možná jste na tom stejně jako manželé Lynchovi, kteří věřili ve svá šťastná čísla a hru „Lottery Millionaire Instant” hráli pravidelně. Pokud se ale pro strategii vlastních šťastných čísel a pravidelného sázení rozhodnete, v žádném případě nedoporučujeme vynechat byť jen jedinou hru… v té době totiž paradoxně mohou být vaše čísla tažena.

Přesně to se stalo i manželům Lynchovým, kteří páteční večery trávili u živého slosování loterijní hry, protože vždy měli vsazeno. Jenže jednou manželka vsadit zapomněla. Když potom společně s napětím sledovali živé losování a padlo hned 5 jejich šťastných čísel, byli v šoku, protože zrovna a zcela výjimečně neměli vsazeno a přišli v přepočtu asi o 130 tisíc korun. Dlouho je to trápilo, ale na hru nezanevřeli a svá šťastná čísla do hry posílali i nadále. Vyplatilo se!

Ukázalo se, že statisícová výhra byla jen předkrmem

Ne dlouho poté se situace s vylosovanými čísly opakovala. Ten den už manželé měli vsazeno a dokonce byla vylosována všechna čísla zaručující jackpot 1 milion liber (přes 29 milionů korun). V tomto případě blesk udeřil dvakrát do jednoho stromu a není tak vyloučeno, že se to nepodaří také vám. Proto ani po výhře v Korunce na sázení nezanevřete. Nikdy totiž nevíte, kdy vyhrajete podruhé. V tomto případě může být výhra i pravděpodobnější, protože herní štěstíčko už cestu k vám zná.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru