«

»

Opravdová motivace ke studiu

Foto: pixabay

Studovat může člověk opravdu v každém věku. Chce to jen chuť a dostatečnou motivaci. Tou většinou bývá fakt, že vám škola zajistí perspektivnější zaměstnání. Někdo ale studuje ne kvůli lepší práci, ne kvůli titulu, nýbrž kvůli miliardám, které mu díky dokončení studia přistanou na bankovním účtu jen tak. Hold ne každý musí pokoušet miliardovou štěstěnu v Eurojackpotu či jiné loterii.

Díky dokončenému studiu patří k nejbohatším lidem na světě

Doufat ve výherní výsledky Eurojackpotu nemusel ani Číňan Eric Tse, který si v roce 2019 přišel na v přepočtu 90 miliard korun jen díky úspěšnému dokončení studia. Někdo k promoci dostane automobil, jiný spořící účet v hodnotě maximálně stovek tisíc a někdo akcie za 3,8 miliardy dolarů. To je ale nepoměr, že? Někdo se holt umí narodit. Jako čtyřiadvacetiletý mladík se díky čerstvě nabytému bohatství zařadil k nejbohatším lidem světa. Tseovi rodiče vlastní obří farmaceutickou společnost Sino Biopharmaceutical, jejíž akcie v hodnotě 3,8 miliardy dolarů převedli právě na syna. Celý akt obhájili tím, že jde pouze o zdokonalení správy rodinného bohatství. Na podobnou trefu čeká v Eurojackpotu každý sázkař. Ani studium numerologie však není zárukou pro šťastná čísla.

Tak trochu přehnané dárky

Zdá se vám 90 miliard korun jako dárek k promoci až příliš? U miliardářů je to naprosto běžné a zcela tomu porozumíte nejspíš až po tom, co vyhrajete Eurojackpot. Jen loni zvedla čekatele na bohatství ze židle matka milionářka Gulnora Mukhedinova, když svému teprve dvanáctiletému synovi koupila nový Rolls Royce za více než 7 milionů korun. I přesto, že se na ni snesla vlna kritiky, ona na tom nic divného nevidí a dodává, že si její syn bude muset zkrátka na řízení tohoto auta nějaký ten rok počkat. Po pravdě mohla počkat spíše ona, ale něco nám napovídá, že vzhledem k jejímu bohatství má už její syn téměř všechno… Podobně rozhýčkat vás může pohádková výhra v Eurojackpotu.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru