«

»

Ošklivec roku vyhrál desítky milionů

Foto: Youtube

Za výhru si pořídí vetší bydlení

Šťastlivec, manžel a otec dvou dětí Darren Donaghey pocházející z Velké Británie před několika měsíci díky stíracímu losu pojmenovaném Monopoly vyhrál 1 000 000 liber (v přepočtu přes 29 milionů Kč). Výherce byl ale po celém království znám ještě před zveřejněním milionové výhry. Jak to?

Darren se svou ženou Katie totiž zhruba před 5 lety vyhráli soutěž “krásy“ Mimo tvoji ligu a on v ní získal titul Ošklivec roku. Jeho tvář se poté začala zobrazovat v bulvárních novinách, různých časopisech a na internetových stránkách. Po několika týdnech zájem o nejošklivějšího muže Británie odezněl, a to až do doby, než se stal milionářem.

Manželé ihned věděli, co s tolika vyhranými penězi udělají. Za část z nich si pořídí nový větší dům, aby mohlo mít každé z dětí svůj pokoj a oni ložnici. Také hodlají peníze darovat organizacím, jež se zabývají autismem, jelikož tímto postižením trpí i jejich děti.

4/5 - (1 vote)

1 komentář

  1. pochybuji všem

    Chyba v článku je v tom, že neuvádí, jak na to ten výherce šel. Měl nějaké zvláštní vnuknutí, nebo to byl jenom obyčejný pravidelný sázkař ? Nějaké podrobnosti v tomto směru by byly na místě. vedle oslavných článků, jak ten, nebo onen šťastlivec vyhrál, by byly v rámci vyrovnanosti i na místě články typu – sázel, sázel, až prosázel a přišel na mizinu. Sázel, a to byl jeho životní konec = prosázel úplně všechno a přišel na mizinu. Vzpomeňme někdy na ten nerudův příběh, a rozeberme, proč ta paní z Malé Strany vyhrála ?

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru