«

»

Oslavu výhry v loterii můžete spojit s oslavou 250. výročí šampaňského domu Veuve Clicquot

Foto: pixabay

Už víte, čím si přiťuknete, když vyhrajete ve Šťastných 10? Doporučit můžeme některou láhev šampaňského vína značky Veuve Clicquot, která vám z kapsy vytáhne několik stovek až několik tisíc korun. Budou-li výherní výsledky Šťastných 10 opravdu magické, může být monstrózní i vaše následná oslava výhry. Tu můžete mimo jiné tematicky spojit s oslavou 250. výročí šampaňského domu Veuve Clicquot.

Gastro-cestovatelský zážitek začně v Remeši a skončí v Benátkách

U příležitosti oslav 250. výročí existence značky luxusního šampaňského vína Veuve Clicquot se stejnojmenný šampaňský dům rozhodl uspořádat pro zájemce velkolepý gastro-cestovatelský zážitek. Ve spolupráci se společností Belmond, která provozuje historický vlak Venice Simplon-Orient-Express, nabízí výlet v tomto luxusním vlaku z francouzské Remeše do italských Benátek. Nejspíš není nutné dodávat, že při této cestě poteče šampaňské proudem. Kolik to bude stát? Výhra ve Šťastných 10 by měla dosahovat minimální výše 370 tisíc korun. Právě na tolik (12 400 liber) vyjde nejskromnější jízdenka i s ubytováním v kupé pro dvě osoby. Pokud se ale hodláte plácnout přes kapsu nehledě na to, zda vám na to loterie Šťastných 10 přispěje, nebo ne, připravte si 43 tisíc liber (to je přes 1,2 milionu korun a je to cena za dvě osoby). Právě tolik stojí nejluxusnější kupé s vlastní koupelnou. Jen tak pro zajímavost, těchto kupéček je ve vlaku celkem šest, takže bychom na nic nečekali, protože zájem o cestu je opravdu velký.

Výlet má připomenout trasu prvních láhví šampaňského se žlutou etiketou, která se odehrála už v roce 1772

Výlet začíná v Remeši už 5. června tohoto roku. Účastníci tohoto netradičního zájezdu si dají oběd a budou jak jinak než degustovat šampaňské. Do vlaku nasednou až po tomto obědě. Nejspíš vás nepřekvapí, když řekneme, že se v jednotlivých kupé bude opět degustovat šampaňské. Následovat bude čtyřchodová večeře. Potom se hosté přesunou do barových vozů, kde bude párty pokračovat. Brzy ráno se mohou pokochat východem slunce nad italskými Alpami a po krátké zastávce v Innsbrucku dorazí do Benátek. Tam budou ubytováni v hotelu a bude je čekat gala večeře a noblesní ples. Znáte lepší způsob, jak utratit výhru ve Šťastných 10?

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru