«

»

Padl druhý Superjackpot tohoto roku a v pátek se zase hraje o Škodu Kodiaq

Foto a zdroj: Sazka

Zatímco první Superjackpot roku 2021 byl trefený 20. ledna, o druhý se postaral hráč v pátek 12. února, kdy mu čísla 1, 11, 26, 29, 30, 49 přihrála první pořadí a s ním téměř 19,5 milionu korun. K tomu navíc měl štěstí i na poslední číslo hry Šance, jímž bylo v páteční hře číslo 5 a na účet si mohl připsat dalších 20,8 milionu korun v rámci Bonusu Sportky. Ze hry tedy vyvázl o více než 40 milionů korun bohatší. V pátek 19. února se navíc hraje o Škodu Kodiaq v hodnotě 800 tisíc korun. Pokud tedy máte v úmyslu si vsadit, právě v pátek máte příležitost odjet v novém voze.

První pořadí v poslední době padá často

S novým vozem Škoda Kodiaq v hodnotě 800 tisíc korun, o který si můžete zahrát už v pátek 19. února, a to pouze s plným tiketem Sportky, si můžete dojet pro nová dobrodružství a třeba i pro první pořadí. To v poslední době padá často. Jackpot Sportky proto není zrovna nejbohatší. Dnes 17. února je v hlavní hře Sportky 8 milionů korun. V doplňkové hře Šance se hraje o 5 milionů korun, stačí trefit její první pořadí.

Po prvním Superjackpotu Sportky, který sázkař trefil 20. ledna, padlo první pořadí hned další slosování – 22. ledna (v druhém tahu vyhrál sázkař přes 2,9 milionu korun).

5. února sázkař Sportky uhodl 6 šťastných čísel pro první pořadí a ze hry si odnesl přes 32 milionů korun. V pátek 12. února padl druhý Superjackpot tohoto roku, o němž jsme se zmiňovali výše. Do dalšího prvního pořadí se hráč trefil na Valentýna – 14. 2. a byl o 8,4 milionu korun bohatší.

Výherci druhého Superjackpotu tohoto roku gratulujeme!

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru