«

»

Padl Eurojackpot. Rekordní výhra přes 2,9 miliardy zamířila do Německa!

Foto: depositphotos

Zdálo se, že tentokrát se to podaří a vy budete tím šťastlivcem, který bude v rukou třímat výherní tiket Eurojackpotu s historicky nejvyšší výhrou… bohužel realita je někde jinde. Nejenže výhra prvního pořadí nepadla vám, nýbrž ani nikomu jinému z Česka. V úterý 8. listopadu ji trefil sázkař z Německa, který se na prvním stupínku nejspíš necítí ani trochu osaměle. Kdo by se také o miliardy dělil, že? Zelení závistí výherci samozřejmě gratulujeme.

Padla letošní druhá nejvyšší výhra v Eurojackpotu

V úterý 8. listopadu se na neznámého sázkaře z Německa usmálo štěstí v podobě rekordních Eurojackpot výherních výsledků. Padla rekordní výhra 2 919 000 000 Kč a ačkoliv je vysoká dost, nepatří k těm nejvyšším. Už ji stihl překonat výherce z Dánska, který letos 22. července trefil historicky nejvyšší výhru v Eurojackpotu 2 942 400 000 Kč.

Úterní výhra putovala do Německa a padla po sérii menších výher prvního pořadí:

  • 9. 9. 2022 – výhru přes 492 milionů korun tipnul hráč ze Španělska,
  • 30. 8. 2022 – výhra přes 493 milionů korun připadla hráči z Německa,
  • 19. 8. 2022 Dánsko vybralo z jackpotu přes 414 milionů korun.

Minulé slosování nebylo šité pro Čechy, protože kromě výhry ve 4. pořadí (1x přes 42 tisíc korun) a výhry druhého pořadí Extra 6 – 200 tisíc korun je těšily už jen menší výhry.

V úterý 15. listopadu se bude hrát o apartmán v Rakousku

Cenou útěchy pro všechny, kteří na rekordní Eurojackpot nedosáhli, může být možnost výhry luxusního apartmánu v Rakousku v hodnotě 15 milionů, o který se bude hrát už v úterý 15. listopadu. Už zítra, to je v pátek 11. listopadu můžete hrát o Eurojackpot 243 milionů korun. Ve Sportce se zítra hraje o Ford Mustang v hodnotě 1 600 000 Kč.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru