«

»

Padl miliardový Eurojackpot! Dnes se hraje o 244 milionů a luxusní apartmán v Chorvatsku v hodnotě 15 milionů korun

Foto: Sazka

Eurojackpot už je zase dole a to se teprve přehoupl přes miliardu. V pátek 12. 8. ho trefil hráč z Polska, který si ze hry odnesl částku 1 113 959 130 Kč. Dnes, to je v úterý 16. 8. se v Eurojackpotu hraje o 244 milionů. Češi mají navíc možnost získat luxusní apartmán v Chorvatsku v hodnotě 15 milionů korun, o který však musí hrát jedině s plným tiketem.

Tentokrát se Eurojackpot ke třem miliardám nevyšplhal

Teprve nedávno, a to 22. července, si hráč z Dánska odnesl rekordní Eurojackpot výherní výsledky ve výši přes 2,9 miliardy korun a už je tady další padlý Eurojackpot. Tentokrát výhra putuje do Polska. Hráč, který měl na svém tiketu čísla 14, 32, 34, 38, 46, 2 a 5, se mohl v pátek 12. srpna radovat z výhry přes jednu miliardu korun. Výherci samozřejmě gratulujeme!

Ten den však nepřišli zkrátka ani Češi, respektive sázkař, který si ukrojil z výherního koláče třetího pořadí. Ze hry si společně s hráči z Německa (3x) a Švédska (1x) odnesl krásných 5 196 979 Kč.

Dnes je ve hře opět luxusní apartmán v Chorvatsku

Dnes, to je v úterý 16. srpna se sice v Eurojackpotu hraje „jen” o 244 milionů, zpestřením však je prémie Eurojackpotu, která i pro dnešek na sebe vzala podobu luxusního apartmánu v Chorvatsku v hodnotě 15 milionů korun. O tuto prémii se hrálo už v úterý 26. 7. a v úterý 12. 7.

Už v září získá prémie Eurojackpotu jinou podobu. Hrát se bude o 5x Land Rover Defender.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru