«

»

Padl Superjackpot Sportky, výherní tiket je ze středních Čech

Foto a zdroj: Sazka

Neděle 30. 8. 2020 se stala šťastnou pro zatím neznámého výherce (výherkyni) ze středních Čech. Nedělní výherní výsledky Sportky vynesly 94 482 333 korun. Co o výhře prozatím víme?

O neznámém výherci lze už leccos usuzovat

O trefě do černého, chceme říct do Superjackpotu Sportky, sní každý sázkař. Jednomu se to podařilo poslední srpnovou neděli. Jako u všech čerstvých výher, ani tady ještě nemáme úplně jasno. Co víme je to, že výherní tiket Sportky byl vsazen ve středních Čechách. O výherci můžeme předpokládat, že efektivně nakládá se svým drahocenným časem. Soudíme tak podle toho, že si svůj výherní tiket předplatil až na čtyři slosování dopředu. Také o výherci můžeme říct, že je pečlivý a nic nenechává náhodě. Náhodný tip totiž obešel a všech deset sloupečků vyplnil vlastními čísly. Čtvrtý sloupeček s čísly 5, 26, 27, 28, 32 a 45 se mu stal osudným. Protože trefil i poslední číslo doplňkové hry Sportky Šance, víme o výherci i to, že je teď nejspíš nejšťastnějším člověkem pod sluncem.

Bohatší je i státní pokladna…

Nejen bankovní účet šťastného sázkaře Sportky, nýbrž i státní pokladna bude po neděli bohatší. Díky 15% dani při výhrách nad 1 milión korun jí na kontě přibude něco přes 14 miliónů korun. Tuto sumu bude muset výherce oželet, ale i tak mu na kontě zbude dostatek finančních prostředků k zaplacení pohádkového života.

A zatímco výherce jásá, pravidelní sázkaři Sportky mají přes 94 miliónů důvodů ke smutku. Kasička Sportky je teď mnohem prázdnější a nějakou dobu zase potrvá, než její Superjackpot vyroste do atraktivních výšin. Do té doby mohou sázející zkusit své štěstí například v Eurojackpotu. Protože vědět, že v loterii nikdy nevyhrajete, můžete jen tehdy, pokud si nikdy nevsadíte. Naděje umírá jako poslední, třeba ani náš výherce ze středních Čech nevěřil, že to někdy vyjde… a ono to vyšlo!

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru