«

»

Padne vám Eurojackpot v pátek třináctého?

Foto: depositphotos

Letos jsme mohli prožít pátek třináctého v září a teď v prosinci. Příští rok pátek třináctého trefí v březnu a v listopadu. I přesto, že se číslo 13 ve spojení s pátkem dostane do jednoho kalendářního roku maximálně dvakrát nebo třikrát, nadělá se kolem tohoto dne mnoho humbuku. Pod vlivem čísla 13 ve spojení s pátkem lidé nadělají divy. Naštěstí i s botami zalepenými od smůly dorazí k terminálu Sazky, kde si vsadí Eurojackpot. Převrátit smolný den ve šťastný, tomu se totiž říká taktika!

Pátek třináctého má mimořádný vliv nejen na loterii Eurojackpot

Pátek třináctého není jen tak obyčejný den. I když může vypadat všedně, chování řady lidí je poněkud odlišné. V ten den si můžete všimnout, že lidé všude vykračují pravou nohou, ustrašeně se na ulici rozhlížejí po černé kočce a řada z nich vůbec nevystrčí nos z domu. Podstatné změny se dějí i v Sazka loteriích. Nejen o Eurojackpot výsledky je právě v tento den mnohem větší zájem. Sázejí ti, kteří chtějí smolný den obrátit ve šťastný.

Loterie, jako je Eurojackpot, ale i další zaznamenávají až o 50 % vyšší zájem o sázení. Dokazuje to mimo jiné i fakt, že zase tak pověrčiví nejspíš nejsme.

Jak překročit strach z pátku třináctého?

Překročit strach z pátku třináctého můžete mimo jiné i tak, že si vsadíte Eurojackpot nebo jinou loterijní hru. Pokud zrovna nesázíte online, už samotnou cestu k nejbližšímu terminálu můžete brát jako výzvu. Když ji pokoříte, můžete si gratulovat. A třeba už pátek třináctého nikdy nebudete považovat za smolný. Stamiliony nebo miliardy z Eurojackpotu vás přivedou na jiné myšlenky.

Své o tom ví Francouz, který si v roce 2010, v srpnu v pátek třináctého vsadil a vyhrál 13 miliónů eur, to je v přepočtu asi 333 miliónů korun.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru