«

»

Pamatujete na bezdomovce, který o jedny a ty samé milióny musel bojovat hned dvakrát?

Ilustrační foto: depositphotos

Rok 2010 byl pro bezdomovce Františka V. výjimečným. Nejenže v něm vyhrál ve Sportce (vsadil čísla 6, 17, 19, 34, 37, 49) asi 30 miliónů korun, konečně si udělal jasno v tom, kdo jsou jeho opravdoví přátelé. Jana Č. a Miroslav Š. k nim určitě nepatří. Jakmile se jim totiž s výhrou pochlubil, tiket si přivlastnili a o milióny pana Františka připravili. Pan František tedy o výhru musel projevit dvakrát tak velké úsilí.

Výhra ve Sportce zamíchala kartami osudu

Za to, že má pan František vlastní byt a normální životní komfort vděčí své oblibě v sázení Sportky. Ale i následné snaze získat tyto peníze podruhé. Ani jako bezdomovec nedal na Sportku dopustit a sázenky pravidelně vyplňoval a podával. Až se to jednou podařilo. V roce 2010 vyhrál 30 miliónů a udělal jednu zásadní chybu – nedržel jazyk za zuby a o své výhře se pochlubil svým kamarádům (alespoň tehdy je kamarády nazýval). Ti to nejspíš měli trochu jinak nastavené a místo, aby se z výhry těšili s ním, o výhru ho lstí připravili. K výhře se přihlásili svým jménem a částku nechali poslat na svůj účet. Pan František později vše nahlásil a po dlouhých soudních sporech mu peníze vrátili zpátky. Teprve potom mu milióny mohly říkat pane.

Nestačí jen vyhrát…

Tento příběh svědčí o tom, že nestačí jen vidět šťastné výsledky Sportky na televizní obrazovce či na vašem potvrzení o sázce. Od okamžiku výhry po vyplacení na váš účet se ještě tolik věcí může zvrhnout.

  • Například vám sázenku někdo sebere – proto nedoporučujeme jít s ní kdekoliv výhru oslavovat, natož zapíjet. Výrazně doporučujeme se s výhrou nikde nechlubit.
  • Můžete ji založit tak pečlivě, že už ji nikdy nenajdete…
  • Šťastnou sázenku můžete nějak znehodnotit – polít ji něčím tak, že nebude uznatelná nebo propálit cigaretou.
  • O výhře nemusíte ani vědět, protože sázenku založíte, aniž byste ji zkontrolovali a později si budete myslet, že už jste ji zkontrolovali…

Zkrátka a dobře po výhře i před ní dělejte vše pro to, abyste o své milióny nemuseli bojovat více než je zapotřebí.

Výjimečným slosováním pro vás může být už to ve středu 6. 5. 2020, kdy se hraje o Prémii Sportky ve výši 1 milión korun, kterou si můžete vybrat buď jako peněžní prostředky nebo poukaz na nákup v Hornbachu. Své štěstí ve Sportce můžete zkusit i v pátek 8. 5. 2020, kdy se uskuteční mimořádné slosování Sportky.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru