«

»

Pár drobných vám ve Šťastných 10 může přinést až 101 miliónů

Foto: pixabay

Co s drobnými, které se akorát válí po kapsách a pokud je „nesežere” pračka, padnou na společné úspory v keramickém prasátku? Možná pokusit se je zhodnotit tak, aby se vaše keramické prase „nažralo” k prasknutí. Hru Šťastných 10 lze hrát už za 10 Kč. Váš maximální vklad na jedno slosování, v případě že se zúčastníte obou doplňkových her pak činí 410 Kč. Za ně můžete vyhrát až 101 miliónů.

Proč hrát Šťastných 10 a ne Sportku?

Možná vás v hlavě hlodají pochybnosti, proč byste měli hrát Šťastných 10 a ne Sportku, jejíž plný tiket vsadíte už za 220 korun? Ano, výhry ve Sportce jsou mnohem vyšší a to hlavně kvůli rostoucímu jackpotu Sportky, který hře Šťastných 10 chybí. Ano, loterie Šťastných 10 sice nemá jackpot, ale na rozdíl od Sportky se o vaši případnou výhru nemusíte s nikým dělit.

A to je právě to, čeho se mnozí hráči tolik obávají. Konečně trefit výherní výsledky Sportky a pak se o výhru dělit až s několika podobnými výherci… tomu se říká pech.

Pokoříte zatím nejvyšší výhru z roku 2009?

Ať už se rozhodnete hru Šťastných 10 zkusit jen jednou, nebo ji hrajete pravidelně, laťka dosud nejvyšší výhry je nasazená opravdu vysoko. V roce 2009 šťastlivec ze severní Moravy vyhrál 40 miliónů. Svůj výherní tiket má nejspíš dosud zarámovaný a dodnes určitě velebí své šťastné výsledky Šťastných 10 z roku 2009 – 1, 6, 11, 15, 36, 40, 42, 54, 63, 66.

Možnost vsadit si Šťastných 10 určitě nepropásněte. Losuje se až 2x denně. Vsadit si můžete třeba na apríla – 1. dubna, který letos připadá na středu.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru