«

»

Pár z přístavního města ulovil velkou výhru

Foto: depositphotos

Pár z Grimsby, z přístavního města, které kdysi bývalo synonymem rybářského průmyslu, ulovil v EuroMillions výhru jeden milion liber (to je v přepočtu přes 29 milionů korun). Z výhry mají obrovskou radost… ostatně vy byste neměli, kdybyste trefili Extra Rentu?

Šel do práce, ale šéf ho pro jistotu poslal domů

Po tom, co se dozví, že má výherní výsledky Extra Renty v kapse, většina lidí vezme telefon a zavolá do práce, že nepřijde. Calum Forrington (37) však udělal pravý opak. Šel do práce a svému šéfovi o výhře 1 milion liber v loterii EuroMillions řekl. Protože však byl myšlenkami mimo, poslal ho šéf pro jistotu domů, aby na provoze neměl pracovní úraz. To, zda v práci Calum zůstane nebo si alespoň zkrátí pracovní dobu, není jisté. Co však jisté je, že si udělal řidičák a teď s manželkou Kayleigh pokukují po novém autě. Přesně to a spoustu dalších věcí můžete udělat po tom, co vyhrajete v Extra Rentě.

Manželé vyhráli ve slosování 17. června, když si tiket koupili v aplikaci loterie. Když potom procházeli sázky, nevěřili svým vlastním očím, protože to vypadalo, jakoby vyhráli. A oni vyhráli! Aby to s nima neseklo, museli jít na chvíli na vzduch.

Teď je na pořadu dne dovolená a nějaké úpravy doma

Manželé by nám mohli dát za pravdu, že s tak tučnou výhrou v kapse, jde život o něco lépe. Už se nemusí tolik honit a více času mohou strávit hezky společně na dovolené. Tu také plánují. Jejich tři děti už si totiž řekly o výlet do Disneylandu. Výlet na takové místo se třemi dětmi dá peněžence pořádně zabrat. Ale ne, pokud v ní je karta s výhrou v Extra Rentě. Na podzim manželé plánují cestu do romantického Říma, kde oslaví první výročí své svatby.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru