«

»

Parkovací místo za 17 milionů korun

Foto: pixabay

Zaparkovat ve velkých městech co nejblíž vašeho bytu, to dá někdy hodně zabrat. Své o tom ví i nejmenovaný obyvatel Hongkongu, který asi před třemi lety za titěrné parkovací místo zaplatil 6 milionů hongkongských dolarů (to bylo v té době v přepočtu 17 milionů korun). Což o to, takovou sumu vám může přinést i výhra ve Sportce. Parkovací místa ve velkých městech jsou mimo to i skvělou investicí.

Zaplatit několik milionů za parkovací místo je v nejdražších městech světa normální

Pokud se vám zdá cena 17 milionů korun za parkovací místo v rozměru 5 na 2,5 metru přemrštěná a ani výherní výsledky Sportky by váš názor nezměnily, jste na omylu. V nejdražších městech, k nimž patří právě Hongkong, je toto normální. Například v Manhattanu se parkovací místa prodávají za podobnou cenu s tím rozdílem, že jsou dvojnásobně větší. Parkovací místa jsou i vhodnou investicí. Když vám například Sportka vynese nějaké miliony, klidně si kupte parkovací místo, nejlépe na dobré adrese. Na něm totiž většinou vždy vyděláte. Majitelé původně zmíněného parkovacího místa v čtvrti Ho Man Tin na přeprodeji vydělali 7 milionů. Rok předtím, než ho dali do aukce, ho pořídili s cenovkou 10 milionů korun. Tomu se říká investice! Jó parkovat se bude vždy. Cena parkovacích míst na luxusních adresách bude klesat nejspíš až v době, kdy auta budou létat. Ale i v takovém případě však bude potřeba někde zaparkovat, no ne?

O soukromá parkovací místa mají zájem především majitelé luxusních vozů

Že se vás problematika parkovacích míst netýká? Už po výhře ve Sportce tomu může být jinak. O soukromá parkovací místa mají zájem především boháči a majitelé luxusních vozů, kteří nedají na své vymazlené plechové miláčky dopustit. Po výhře v loterii Sportka tudíž můžete problematiku parkovacích míst řešit všemi směry. Buď čistě jako investici, nebo coby majitel superkáry.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru