«

»

Páteční Eurojackpot o 266 milionů a auto Tesla X

Foto a zdroj: Sazka

Svezte se do budoucnosti v elektromobilu Tesla X

Co je dnes luxusem za 2 a půl miliónu korun, v budoucnu bude nejspíš běžnou praxí. O model X luxusního elektromobilu značky Tesla můžete hrát v rámci Českého pátku i vy. Teď v pátek 18. 9. 2020 Eurojackpot kromě hlavní výhry až 266 000 000 korun nabízí i jízdu budoucnosti do přepychu a radovánek. Stačí vsadit plný tiket včetně doplňkové hry Extra 6.

K miliónům potřebujete také automobil a ne jen tak ledajaký!

Ať už svého aktuálního čtyřkolového plechového miláčka milujete jakkoliv a dokonce tvrdíte, že byste jej za nic na světě nevyměnili… zkuste nám to říct po tom, co tento pátek 18. září trefíte výherní výsledky Eurojackpotu. Možná se na vás usměje štěstí a v rámci Českého pátku vyhrajete elektromobil značky Tesla, model X. Ten se sice vyrábí už od roku 2015, ale vypadá jako automobil budoucnosti.

Na jeho kolech se můžete do zářné budoucnosti rozjet i vy. Z nuly na stovku to Tesla X zvládne za 3,2 sekundy. Vstříc novým zítřkům se budete řítit rychlostí až 250 kilometrů za hodinu. Oslnit můžete všechny kolem tak zvanými „sokolími” dveřmi, které se otevírají do vzduchu. Nic vás nezastaví… tedy až na nutnost dobít baterie elektromobilu. Ale ani to vám, vzhledem k dojezdu až 565 kilometrů na jedno dobití, nemusí dělat starosti.

Ani maximální možná výhra se nevylučuje

Vzhledem k tomu, že stát se může kdykoliv cokoliv, se ani maximální možná výhra v Eurojackpotu nevylučuje. Teď v pátek hrajete o jackpot ve výši 266 miliónů korun. Když jej trefíte a k tomu vyhrajete i Teslu X, váš život bude jedna parádní jízda. Potom hádáme, že Tesla X nebude jediným čtyřkolovým krasavcem ve vaší garáži. Budete mít na to pořídit si další luxusní modely.

A co vaše staré auto? Řekněme, že jako milionář si můžete dovolit tak velkou garáž, že nějaké místo v rohu se v ní pro vaše staré auto také najde… čistě kvůli nostalgické vzpomínce na staré chudé časy.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru