«

»

Páteční Eurojackpot o 549 milionů a motorku za 800 tisíc

Foto a zdroj: Sazka

Český pátek o Harley Davidson

Český pátek v Eurojackpotu je tu poslední dobou častěji, než na co jsme byli dříve zvyklí. A je to dobře. Už tento pátek 12. června si totiž v Eurojackpotu pouze Češi, kromě základní hry, zahrají také o prémii v podobě motocyklu Harley Davidson v hodnotě 800 000 korun. V případě, že výherce nebude zrovna fanoušek ježdění na dvou kolech, může si nechat vyplatit výhru v penězích a pořídit si třeba nové auto nebo cokoliv jiného.

Jak vyhrát?

Do losování o prémii budou zcela automaticky zařazeny všechny plné tikety Eurojackpotu vsazené v České republice, to je vsazeno všech 6 sloupců včetně Extra 6 za celkových 400 Kč. Výherce je jistý, pouze ale jeden. Rozhodne o něm při osobním podání na prodejním místě vylosované sériové číslo tiketu, v případě online podání pak číslo sázky.

Kromě téměř milionové motorky se v Eurojackpotu aktuálně také hraje o 549 milionů korun. O ně se však sázející musí porvat s hráči z dalších 17 států zapojených do Eurojackpotu, zároveň ale díky kterým eurojackpotový jackpot tak rychle narůstá. Pokud hlavní výhra nepadne, příští pátek bude zase o několik milionů vyšší. Pokud ano (i ne), už teď se můžete na těšit další Český pátek 19. června, v němž se bude hrát o rentu 100 tisíc na 2 roky.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru