«

»

Páteční Sportka o 210 milionů a Mercedes GLA

Foto a zdroj: Sazka

Ochočte si v pátek 27. 9. s plným tiketem medvěda

V tomto roce už je to po čtrnácté, co si můžete vsadit Sportku v jejím mimořádném pátečním losování. To aktuální se koná dnes 27. září a kromě život měnících peněz v něm můžete získat i speciální prémii v podobě automobilu Mercedes GLA.

K jeho výhře budete kromě štěstí při kontrole tiketu sportky potřebovat i vsazený plný tiket za 220 korun anebo systémovou sázku od systému 7 včetně Šance. Losovat se budou sériová čísla skutečně vsazených plných tiketů, čímž je zajištěno, že někdo se majitelem motorového medvěda opravdu stane.

Mimo to se stále hraje o ohromný Superjackpot, který má aktuálně hodnotu 209 600 000 korun. I k jeho šanci na získání potřebujete mít podaný plný tiket, takže se o něj můžete pokusit zároveň s Mercedesem.

Velice lákavá jsou i 1. pořadí Sportky, v nichž už na své výherce v obou tazích netrpělivě čeká 13,2 a 30,1 milionů korun. Ve 2. pořadích je shodně po 670 tisících a v Jackpotu Šance 1 620 000 Kč.

5/5 - (2 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru