«

»

Páteční Sportka o 32 milionů a auto Jeep Cherokee

Foto a zdroj: Sazka

S plným tiketem Sportky o prémii za 1,3 milionu korun

Je pátek 11. září 2020 a s ním i mimořádné losování Sportky spolu se třetím automobilem v rámci Indiánského léta. Zatím co v předchozích losováních s prémií se hrálo o Škodu Kamiq za 500 000 Kč a Škodu Karoq za 650 000 Kč, tento pátek je ve hře Jeep Cherokee za 1,3 milionu.

Pravidla pro jeho získání jsou ale stejná. Chcete-li být zařazeni do slosování, vsaďte si na dnešek plný tiket Sportky za 220 korun nebo systémovou sázku od systému 8 včetně doplňkové hry Šance. O vše ostatní se už postará náhoda, díky níž se ukáže, které sériové číslo tiketu bude vítězné. Bude jen jedno, stejně jako bude jen jeden šťastný hráč, který nové milionové auto získá. A pokud by ho nechtěl, lze si místo něj nechat vyplatit jeho hodnotu na bankovní účet.

Kromě prémie Jeepu Cherokee se ve Sportce tento pátek ještě hraje o Superjackpot 32,1 milionů korun, o 1. pořadí v předpokládaných výších 7,8 a 24,9 milionů, o 2. pořadí 1 920 000 Kč a 530 000 Kč a taktéž o jackpot Šance 320 000 korun.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru