«

»

Páteční Sportka o 45,9 milionů + zaručený 1 milion Kč

Foto: Sazka

Losování milionové prémie Sportky 22. 5. 2020

Máme tu pátek 22. května a s ním i v pořadí čtvrtou a prozatím poslední Jarní prémii Sportky v podobě výhry 1 milion korun určených na nákup v Hornbachu, stejně jako možnost nechat si je vyplatit v hotovosti na váš účet.

Jak na to?

Je to snadné. Stačí si nejpozději v pátek 22. května do 19:00 hodin vsadit plný tiket Sportky anebo systémovou sázku od systému 8 včetně Šance, čímž budete do losování o milionovou prémii zařazeni zcela automaticky. Na rozdíl od základní hry je zde jisté, že jeden z hráčů bude skutečně vylosován. Budete to vy?

Dalším důvodem k podání plného tiketu za 220 korun je Superjackpot v aktuální výši 45,9 milionů Kč. Vyhrát, tentokrát už třeba jen s 1 sloupečkem za pouhých 20 korun, můžete také předpokládaných 23,8 a 8,2 milionů v 1. pořadí anebo 1,15 milionů či 570 tisíc v pořadí druhém. Jackpot Šance v doplňkové hře Sportky za další dvacku navrch pak ukrývá 1 590 000 Kč.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru