«

»

Páteční Sportka o automobil Jeep Compass

Foto a zdroj: Sazka

S plným tiketem Sportky o auto za 700 000 korun

Páteční mimořádná Sportka v den 31. 1. 2020 se nebude hrát jen o finanční výhry za jednotlivá pořadí, ale také o prémii v podobě automobilu Jeep Compass v hodnotě 700 000 korun. Motoristé, pokud auto vyhrají, budou z této věcné výhry určitě nadšeni. Všichni ostatní si mohou namísto vozu nechat vyplatit ekvivalent v penězích, tedy rovných 700 000 Kč na bankovní účet.

Poukaz na nákup vozu se bude za pomoci generátoru náhodných čísel automaticky losovat pouze ze všech plných tiketů Sportky za 220 korun včetně hry Šance anebo systémových sázek od systému 8 po systém 15, opět včetně Šance. Jisté tak je, že jeden šťastlivec auto skutečně získá a pokud se namísto něj nerozhodne pro peníze, bude si ho vyzvedávat na adrese Autocentrum Dojáček s.r.o., Kolbenova 809/31, Praha 14 – Hloubětín.

O výherci rozhodnou kódy o sázce, které budou v den losování zveřejněny na internetových stránkách (včetně této naší) hned pod aktuálními výsledky Sportky – vylosovanými čísly. Výherce prémie, obdobně jako výherci některé z vyšších cen od 270 000 Kč výše, si poté domluví termín předání přímo se Sazkou.

Zlákala vás šance na výhru prémie? Vsadíte si?

5/5 - (1 vote)

2 komentáře

 1. alois

  A nikde jsem neviděl číslo tiketu, který sázející měl to auto vyhrát. Patrně nevyhrál nikdo.

  1. 777cz.eu

   Dobrý den,

   výherní kód byl a je hned pod vylosovanými čísly.
   ZDE https://777cz.eu/sportka-aktualni-vysledky-a-vyhry-online/ klikněte na ARCHIV TAŽENÝCH ČÍSEL a tam ho uvidíte pod pátkem 31.1.2020.

   777cz.eu

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru