«

»

Páteční Sportka o Škodu Karoq

Foto a zdroj: Sazka

Mimořádné losování 14. srpna 2020

Indiánské léto pokračuje a s ním i druhé mimořádné losování Sportky, (jinak v tomto roce už dvanácté mimořádné), do kterého je jako prémie přidán automobil, tentokrát Škoda Karoq. Hráče Sportky čeká během Indiánského léta ještě poslední automobil, a to Jeep Cherokee, o který se bude losovat příští měsíc v pátek 11. září.

Jak automobil vyhrát?

Kromě štěstí v mimořádném losování Sportky, které dnes zcela jistě na jednoho z hráčů usedne a automobil vyhraje, je potřeba mít vsazený plný tiket, to je všech 10 sloupečků za 200 Kč + Šance za 20 Kč. Stejně tak bude automaticky do losování o Škodu Karoq zařazen i každý tiket se systémovou sázkou od systému 8, včetně vsazené Šance. Nemusíte nic tipovat, o výherci bude rozhodovat vylosované sériové číslo tiketu. A pokud nebude mít o vůz zájem, Sazka mu místo něj připíše na účet 650 000 korun. Tak ať to vyjde, hodně štěstí!

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru