«

»

Páteční Sportka se zaručeným 1 milionem korun

Foto a zdroj: Sazka

Jarní prémie Sportky mimořádně v pátek 27. března

V letošním roce je to popáté a v březnu podruhé, co se ve Sportce koná mimořádné losování. To je tradičně spojené s nějakou prémií navrch, kterou je právě dnes 1x zaručený 1 milion korun. Že ho vyhrajete právě vy sice jisté není, jeden ze sázejících to ale určitě bude.

Chcete-li se pokusit ho získat, vsaďte si plný tiket Sportky za 220 korun. To je vše. Do losování o milion tak budete zařazeni automaticky, přičemž o vítězi rozhodne číslo sázenky. Výhru pak můžete čerpat v podobě poukazu od Hornbachu anebo v penězích přeposlaných na váš účet.

Prémiový milion není pochopitelně jediným lákadlem pátečního losování Sportky. Její výsledky vám můžou také přihrát Superjackpot v aktuální výši 162,6 milionů korun anebo třeba první místa s předpokládanými výhrami přibližně 57 a 10 milionů korun. Hromada peněz ve výši 9,2 milionu netrpělivě čeká na svého nového majitele ještě v Jackpotu Šance.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru