«

»

Pátek 13. – ideální den na Sportku?

Foto: pixabay

Vyzkoušíte své štěstí v dnešním losování?

Pátek třináctého je v mysli většiny lidí brán jako den smůly a neštěstí. Jsou ale tací, kteří právě na tento den vzpomínají v tom nejlepším, protože třeba vyhráli v loterii. Příkladů můžeme z minulosti najít celou řadu. Stačí se podívat na historické sportka výsledky spolu s počtem a výší jednotlivých výher, které sázkaři získali, a hned uvidíte, že i v pátek 13. se dají vyhrávat velké peníze.

Jestli může být pátek třináctého šťastným dnem i pro vás, vám jednoznačně nepovíme. Přesvědčit se o tom ale můžete sami, a to když si dnes vsadíte. Třeba pouhou dvacku, která je nejmenším možným vkladem do hry, proměníte na tisíce korun nebo i víc. A když to nevyjde, aspoň to máte na co svést. Vždyť je přece pátek třináctého..

5/5 - (2 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru