«

»

Peníze z výhry jí vydržely jen pár let, poté se snažila prodat syna své dcery

Foto: pixabay

Za peníze z prodeje vnuka si chtěla pořídit automobil

Patty Bigbee pocházejí ze St. Louis County v Missouri vyhrála v místní loterii před zhruba 11 lety tučnou částku činící 1 000 000 dolarů (v přepočtu cca 23,4 milionu korun). Vyhraných peněz si Patty začala užívat na plno, což mělo za následek, že o pouhé dva roky déle jí nezbyl už ani dolar.

Za výhru se v první řadě odstěhovala na Floridu, kde si opět našla cestu do srdce své dcery Stephanie Bigbee-Fleming, která z ní jen o několik týdnů dříve udělala babičku. Jelikož ale neměla Patty ani Stephanie peníze, rozhodly se jen několikatýdenního chlapce prodat Pattyině druhé dceři Danielle Skiver.

Té Patty řekla, že si musí dítě adoptovat, jelikož ani jedna nemá peníze na to, aby se o něj postaraly. Za adopci chtěly jen malý poplatek, jež činil 75 000 dolarů (v přepočtu přes 1 700 000 korun). Následně ale částku snížily na 30 000 dolarů (v přepočtu 700 000 korun).

Stephanie však celou dobu netušila, že si Patty řekla o tolik peněz. Společně se totiž dohodly na 10 000 dolarech (v přepočtu přes 230 tisíc korun), které si měly rozdělit. Patty si zbytek peněz chtěla nechat pro sebe a pořídit si za ně auto.

“Prodej“ ženám ale nevyšel. Když se totiž Danielle dozvěděla o částce, již od ní požadují, ohlásila vše policii a ti se s ní dohodli, ať v “nákupu“ pokračuje. Ta je poslechla a při předání chlapce a peněz policie Patty zadržela a dala za mříže. Danielle prozradila, že chlapec není jediné dítě, co chtěla žena prodat. Dříve prý prodala i ji samotnou.

3/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru