«

»

Plnil Eurojackpot v listopadu sázkařům sny o výhrách v loterii?

Foto: Sazka

Do listopadu Eurojackpot zavítal s jackpotem 2 895 000 000 Kč. Do prosince se pak přehoupl s jackpotem vysokým 1 387 000 000 Kč. Eurojackpot se v listopadu losoval celkem 9x, z toho hned 2x se hrálo o prémii.

Dva slosování za sebou padla hlavní výhra Extra 6

V prvním listopadovém slosování, které vyšlo na úterý 1. listopadu, se jednomu hráči podařila trefa do prvního pořadí doplňkové hry Extra 6, ve kterém mu byly odměnou rovné dva miliony korun. A ačkoliv nejvyšší výhrou tohoto dne byla částka přes 43 milionů z druhého pořadí, dva Češi z hlavní hry vytáhli maximálně přes 85 tisíc korun ze čtvrtého pořadí. I takové výherní výsledky Eurojackpotu ale stojí za to.

V pátek 4. listopadu Češi opět váleli v doplňkové hře Extra 6, kde opět trefili první pořadí a s ním 2 000 000 Kč (1x). V Extra 6 je mohla těšit i výhra druhého pořadí – 200 tisíc korun (1x). V hlavní hře pak jeden hráč dosáhl na výhru ve čtvrtém pořadí – přes 159 tisíc korun.

8. listopadu padl druhý historicky nejvyšší Eurojackpot ve výši 2 919 000 000 Kč. Výhra připadla jednomu hráči a zamířila do Německa. Češi se mohli ten den spokojit s výhrou čtvrtého pořadí, kde bylo přes 42 tisíc korun (1x) nebo s druhým pořadím Extra 6 – 200 000 Kč.

V úterý 15. listopadu byl nejvyšší českou výhrou luxusní apartmán v Rakousku v hodnotě 15 milionů korun. V úterý 22. listopadu českého hráče potěšila výhra druhého pořadí Extra 6 a s ní 200 tisíc korun. V pátek 25. listopadu zamířilo přes 22 milionů korun na Slovensko (výhra druhého pořadí, kde na výherní stupínek stanul Slovák společně se Švédem). Češi se však museli spokojit s o dost nižší výhrou, a to 200 tisíc korun z druhého pořadí Extra 6.

29. listopad byl posledním listopadovým dnem, kdy se hrál Eurojackpot a zároveň dnem, kdy se v něm hrálo o luxusní prémii – apartmán v Rakousku v hodnotě 15 milionů korun. Co se výher týče, listopadový Eurojackpot rozhodně patří k slabším měsícům.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru