«

»

Po čtrnáctiletém sázení konečně vyhráli miliony

Foto: pexels

Méně lidí, vyšší výhry

V amerických loteriích není výjimkou, že se na jeden tiket složí více lidí a následnou výhru mezi ně poté loterijní společnost rozdělí rovným dílem. U českého sázení například velmi oblíbené Sportky toto běžně možné není. Lidé se sice mohou na tiket složit, jak si ale výhru následně rozdělí, záleží pouze na nich. Společnost Sazka totož vyplatí peníze tomu, kdo tiket přinesl nebo přes jehož hráčský účet byl tiket vsazen.

White, Joanna Barton, Allman, Myone Trombley, Virginia Garrity a Lisa Jackson jsou jednou takovou skupinou, která se už dlouhých 14 let společně skládá na tikety a až na začátku letošního února se na ně štěstí konečně usmálo, jelikož vyhráli 150 000 dolarů, což činí zhruba 3,6 milionu korun. Jak už bylo zmíněno výše, loterijní společnost mezi každého z nich výhru spravedlivě rozdělila. Každý z nich tedy vyhrál 25 tisíc dolarů, cca 600 tisíc korun, a po sražení veškerých daní a poplatků každému na bankovním účtu přistálo přes 400 000 korun.

Peníze si každý jednotlivý výherce utratí podle svého uvážení. Někdo je použije na zaplacení dluhů, jiný na zútulnění svého domu. Další chce v budoucnu vyrazit na cesty do zahraničí a dokonce zazněl i nápad, že si za výhru pořídí kulečníkový stůl.

Ačkoliv se sázející skupina na úplném začátku skládala z celkem 25 lidí, dnes jejím členům takto nízký počet vyhovuje a nehodlají ho navyšovat. Případné výhry totiž po rozdělení zůstávají stále vysoké.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru