«

»

Po dnešním slosování Eurojackpotu vám může Land Rover říkat pane!

Foto: Sazka

Odjet ze hry Eurojackpot v luxusním voze značky Land Rover za dva miliony korun a v jeho kufru mít 895 milionů korun… jó, to by byla trefa! S takovými výherními výsledky Eurojackpotu byste si to mohli namířit rovnou na psychiatrickou léčebnu, protože unést tak tučnou výhru, se vám bez medikamentů nejspíš nepodaří. V Eurojackpotu se dnes 26. února kromě hlavní výhry 895 milionů korun hraje i o vůz značky Land Rover v hodnotě 2 miliony korun. Stačí si vsadit plný tiket, který vás v případě Eurojackpotu vyjde na 400 Kč.

Land Rover má dlouhou historii

Vozy značky Land Rover mají dlouhou historii. Pokud ještě nejste milionářem, našetřit na takový vůz trvá nějaký ten pátek. Proto je lepší si o něj zasoutěžit v Eurojackpotu, kde vás v případě výhry bude stát jen 400 Kč.  Značka Land Rover, která existuje od roku 1945, má pod sebou řadu modelů těchto houževnatých vozů. Jejich cena začíná na jednom milionu korun. V závislosti na výbavě se však můžete dostat až na dvojnásobek.

Historie Land Roveru se začala psát v poválečné Británii v roce 1945. Tehdy dva bratři Wilksové sestavili první vůz značky Land Rover. Zadání bylo jasné. Chtěli nenáročné, ale praktické vozidlo, které by zvládlo nejen silnici, ale i terén. Proto vznikl Land Rover, který byl inspirovaný starým vojenským Jeepem, konkrétně bratři použili jeho odolný podvozek. První vůz Land Rover byl světu představený v roce 1948 v Amsterdamu. Tehdy se začala psát historie tohoto moderního vozu. V roce 2008 značku od koncernu Ford odkoupila indická automobilka Tata Motors.

Vůz značky Land Rover je odolný a spolehlivý, přesně takový parťák se vám bude hodit po výhře v Eurojackpotu, až zatoužíte ujet od milionového nicnedělání. Až se rozmyslíte, že chcete zase rychle zpátky, stačí sešlápnout plyn…

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru