«

»

Po dvacetiletém sázení konečně vyhrála milion korun

Foto: depositphotos

Díky milionové výhře se zbaví svých dluhů

Americká dlouholetá sázkařka Melanie Wrightová (54) z Baltimoru v Marylandu, se před nedávnem stala majitelkou tučné výhry, jež činila $ 50,000, což v přepočtu dělá zhruba 1,1 milionu korun. Melanii utekl jackpot, který dosahoval obrovských cca 9 miliard korun, jelikož správně netrefila všechna čísla, kterými byly 9, 12, 15, 31, 60 a 2.

Místo vítězného 31 žena na sázence zaškrtla 43, a právě to ji znemožnilo stát se miliardářkou. Miliardáři se mohou stát i sázkaři v Evropě, a to díky loterii Eurojackpot, v které hlavní výhra častokrát přesahuje 2 miliardy korun.

Melanie sází už dlouhých 20, ale až teď se na ni usmálo štěstí a konečně vyhrála pořádnou sumu. Doteď na ni čekaly jen výhry v řádu desítek a stovek dolarů. Jakmile se o výhře dozvěděla, nelenila, a ihned obvolala členy rodiny, aby se výhrou pochlubila. Za peníze hodlá výherkyně splatit veškeré své úvěry a pořídit si nový nábytek do svého domu.

5/5 - (1 vote)

1 komentář

  1. praktik

    šťastná to žena. Ale po těch 20 letech sázení by si zasloužila víc – možná i tu první cenu

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru