«

»

Po letech sázení Sportky se konečně dočkal výhry 23 milionů

Foto: pixabay, zdroj: Sazka

Výhru ve Sportce tušil už od zakoupení tiketu

Sportku od Sazky sází mladý muž a tatínek alespoň 2x do měsíce už zhruba 10 let. Žádná převratná výhra ho za tu dobu ale nepotkala. Když si šel však před časem koupit časopis na čtení a něco dobrého na zub, tak si při tom rovnou i vsadil. Už od okamžiku, kdy dostal tiket od obsluhy do ruky, cítil, že tenhle je jiný, že by to teď mohlo konečně vyjít, a proto ho neustále nosil u sebe, aby ho náhodou nikde neztratil nebo ho někde nezaložil.

Jeho pocity se nemýlily. Při následujícím nedělním slosování byla totiž vylosovaná jeho vsazená čísla a on se tak stal výhercem více než 23 milionů korun. O výhře se nedozvěděl u televize při slosování, které běží živě na ČT1, ale pomocí aplikace Sazky, do které tiket naskenoval. Z šoku, že se stal milionářem, si tiket nechal aplikací zkontrolovat hned několikrát, než tomu začal konečně věřit.

Následně se se svou výhrou pochlubil partnerce, se kterou ihned začali plánovat, jak s ní naloží. V první řadě si chtějí koupit auto a opravit dům, v němž společně žijí a vybavit ho novým nábytkem. S tolika penězi se nebudou muset ohlížet na ceny a mohou si koupit vše, co se jim líbí. Výherce také přemýšlí o ukončení pracovního poměru. Chce totiž alespoň nějaký čas dělat to, co ho baví a ne, co musí.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru