«

»

Po Novém roce do nového? V Eurojackpotu se na Boží hod hraje o luxusní byt v Praze!

Foto a zdroj: Sazka

Pátek 18. 12. byl šťastný pro hráče ze Švédska, který si ze hry za 2. pořadí odnesl přes 50 milionů korun. Už na Boží hod 25. prosince můžete své štěstí vsazením plného tiketu vyprovokovat i vy. Kromě hlavní výhry 1 171 000 000 Kč si mohou čeští hráči zahrát o luxusní byt v Praze v hodnotě 15 milionů. Je nám jasné, že dopis pro Ježíška už dávno z okna zmizel… tak snad jste si do seznamu připsali i šťastná čísla pro Eurojackpot!

O byt se v Českém pátku hraje v tomto roce poprvé

Poslední Český pátek v tomto roce sázkařům Eurojackpotu nabízí úplně odlišnou cenu. Vůbec poprvé (a také naposled) v tomto roce je ve hře byt. V průběhu roku byli hráči zvyklí spíše na luxusní vozy. Pamatujete si, o co všechno se letos v rámci Českého pátku hrálo?

17. ledna, 21. února a 20. března byl ve hře vůz Land Rover Discovery v hodnotě 2 miliony korun. 17. dubna si na své přišli motorkáři, protože se hrálo o luxusní Harley Davidson v hodnotě 800 tisíc korun. 1. května si mohli hráči zasoutěžit o Rentu 100 tisíc měsíčně na dva roky. Renta i Harley Davidson se pak v soutěži na střídačku objevovaly i v České pátky v období od 15. května do 7. srpna. Od 21. srpna do 16. října jste si v rámci lovecké sezóny mohli počíhat na luxusní vůz Tesla X. 20. listopadu i 4. prosince mohli hráči ze hry odjet opět v Land Roveru Discovery.

Poslední Český pátek se nese ve znamení luxusního patnáctimilionového bytu. I jackpot Eurojackpotu se opět vyšplhal nad miliardovou hranici. Vsadíte si?

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru