«

»

Po setření losu se objevila 3milionová výhra

Foto: national-lottery.co.uk

Když požádala manžela o koupení losů, netušila, že přinese 100 000 liber

Mladí manželé a rodiče osmnáctiměsíční dcery z Leicesteru, Velká Británie, vyhráli díky stíracímu losu 100 000 liber (v přepočtu 2,9 milionů korun). Když Marta (28) volala svému muži Danielovi Klosowskému (24), aby po cvičení Tai Chi koupil dva stírací losy, jeden pro ni a jeden pro něj, netušila, že se stanou opravdovými vítězi.

Marta sledovala televizi, když se Daniel vrátil domů a seškrábal svůj los. Bohužel byl nevýherní, a proto požádal manželku, ať seškrábe ten svůj. Po seškrabání si nejprve mysleli, že vyhráli jen 10 liber (v přepočtu zhruba 290 korun), poté ještě ale setřeli pole – výherní box, a zjistili, že jejich výhra nakonec činí 100 000 liber. Oba začali křičet a skákat radostí.

Nyní rodina plánuje dovolenou na Maledivách, kde se chce Marta naučit potápět. Dále si hodlají pořídit nový automobil a renovovat koupelnu. Část peněz chtějí nechat dceři a samozřejmě nesmí zapomenout ani na svého psa Inku, kterému koupí novu misku.

3/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru