«

»

Po utracení téměř celé obří výhry je šťastnější než dřív

Foto: pixabay

Výherní čísla si nechal vykachlíčkovat ve svém bazénu

Už je to 21 let, kdy Roy Gibney (64) pocházejí z Velké Británie, vyhrál v loterii Euromillions jackpot ve výši 7,5 milionu liber (v přepočtu přes 212 milionů korun). Výhru si muž začal ihned ve velkém užívat. Opustil své zaměstnání, pořídil si obří rezidenci s vlastní hernou, jezerem a bazénem, v němž měl vykachlíčkovaná svá výherní čísla – 12, 13, 21, 23, 33 a 36. Dále si pořídil domy na Kypru a Skotsku, závodního koně a nový automobil značky Lexus LS300.

Roy si prostě vyhrané miliony užíval do sytosti. Navštěvoval bujaré večírky a žil v přepychu a luxusu. Výhra však nepřinesla jen samé plusy, ale i nějaké mínusy. Nejvíce mu vadili lidé, kteří si za ním chodili stále půjčovat peníze. Kromě toho, že peníze utrácel za nemovitosti a luxus a půjčoval je ostatním, musel dát velkou část svého majetku druhé exmanželce při rozvodu.

V dnešní době už tak bývalý milionář vlastní pouze tisíce a téměř veškerý majetek, jež dříve koupil, rozprodal. A to mu, dle jeho slov, vyhovuje víc, než být multimilionářem. Za jeho nově spokojený a klidný život může bývalá přítelkyně Tracy, s kterou se dal opět dohromady. Zase začal chodit do práce a dal se do oprav domu, který koupil pro svou matku. Roy prozradil, že ačkoliv je to krásný pocit stát se boháčem a neřešit absolutně nic, co se finanční stránky týče, tak štěstí a spokojenost si přece jen za peníze nekoupíte.

4/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru