«

»

Po výhře milionů ho stíhala jedna tragédie za druhou

Foto: pixabay

Peníze nenosí jen štěstí

Každý sázkař sází svou oblíbenou loterii, a je jedno jestli Sportku, Šťastných 10, Eurojackpot anebo nějakou úplně jinou, jen aby vyhrál peníze, které mu alespoň trochu ulehčí život. Ne každému výherci ale tučná výhra přinese štěstí a klid. Vyprávět by o tom mohl Kanaďan, který před lety vyhrál miliony.

Kanadský senior Lucien Nault vyhrál v roce 2009 v jedné z tamních loterií přes 300 milionů korun a tím jeho trápení začalo. Nejprve ho po pár měsících od vysněné výhry opustila manželka. Dále ho o jeho milionové bohatství obírali jeho sousedé, kteří ho využívali, aby jim kupoval drahé dárky jako nový automobil či dům. Poté se v bazénu, jež nechal Lucien postavit, utopila jeho snacha. A v poslední řadě, a to jen tři týdny od úmrtí snachy, srazilo a zabilo auto jeho syna při venčení psa.

2.5/5 - (2 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru