«

»

Po výhře mohl konečně upřednostnit sendviče před hranolky!

Foto: pixabay

Výhra v loterii toho hodně změní, k mnohému rozhoupe, leccos rozsekne. V případě jednaapadesátiletého Yancy Hickse jde o úsměvnou záležitost. Když v roce 2008 tento muž v loterii vyhrál jeden milión dolarů, konečně mohl upřednostnit sendviče před hranolky. A nebyla to jeho jediná změna. A co byste změnili vy, kdybyste trefili jackpot Sportky?

Místo hranolků sendviče, místo řadového zaměstnance vlastním šéfem

Chlápek jménem Yancy Hicks pracoval dlouhá léta u McDonald´s jako řadový zaměstnanec. Mezitím pilně sázel, a když se na něj v roce 2008 konečně usmálo štěstí a v loterii vyhrál jeden milión dolarů, rozhodl se stát se svým vlastním šéfem. Kde kdo by hádal, že ho výherní výsledky loterie rozhoupou k tomu, aby koupil pobočku McDonald´s, ve které pracoval. On se však k překvapení všech rozhodl spíše pro sendviče a jednu z poboček Subway. Koneckonců ani se není čemu divit. Za 26 let, po které u McDonald´s pracoval, měl nejspíš přepáleného tuku plné zuby, a tak zvolil něco odlehčeného. A šéfem jaké firmy byste se stali vy, kdybyste trefili Sportku?

Yancy není jediným, kdo po výhře v loterii prošel transformací z řadového zaměstnance na šéfa

Yancy Hicks je však jen jeden z mnoha výherců, kteří se rozhodli stát se svým vlastním šéfem. Pokud výhra v loterii není zrovna vysoká, jako je například pohádkový 2,5miliardový Eurojackpot, jsou podobná rozhodnutí na místě. Když je jasné, že by vám šťastné výsledky Sportky nezajistily příjem do konce vašeho života, je lepší se napřed postarat o jejich řádnou investici a teprve potom si začít užívat.

Zajímavé je, že spousta výherců v loterii se později rozhodla šéfovat v oboru, ve kterém dříve pracovala coby řadoví zaměstnanci. A víte co, my se jim ani nedivíme. Dlouhá léta, kdy tvrdě dřeli a od šéfa si vyslechli leccos, jim byla tou nejlepší přípravou na post šéfa vlastní pobočky.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru