«

»

Po výhře v loterii i bez ní můžete sedět v letadle první vinařské aerolinky

Foto: pixabay

Až vám na účtu přistane výhra v Korunce či jiné loterii, můžete si vaše oblíbené výběrové víno vychutnávat zcela netradičně, a to v letadle první vinařské aerolinky. Už na konci ledna si milovníci vína a letadel přijdou na své, protože se do oblak vznese první letadlo připravované vinařské aerolinky, ve kterém vás čeká netradiční vinařský zážitek.

První vinařská aerolinka na světě

Už na konci ledna můžete část výherních výsledků Korunky vložit do netradičního zážitku, který jako první na světě nabízí vinařská novozélandská společnost. Ta se totiž rozhodla, že prodej a ochutnávku svého vína pojme více než netradičně. Od 15. prosince tohoto roku jsou tak v prodeji letenky první vinařské aerolinky. Díky nim si budete moci vychutnat dvouhodinovou cestu z Aucklandu do Queenstownu v opojení těch nejlepších vín. Ale nemyslete si, že budete na palubě svého letadla pouze pít víno. Vy ho totiž budete i degustovat, a to rovnou s vinaři a zakladateli této společnosti. Také se nejedná o obyčejnou cestu letadlem z bodu A do bodu B, nýbrž je to zážitkový zájezd. Kromě vín vám budou na palubě Saabu 340 nabídnuty i pokrmy k párování.

V ceně letenky je i ubytování, večeře a návštěva nejstarší vinice 

Ostatně tento zážitek není zas až tak drahý, abyste si ho nemohli koupit i v případě, že k vám výhra v Korunce nedorazí. Ceny letenek začínají na 1149 novozélandských dolarech (v přepočtu téměř 17 tisíc korun). Do ceny letenky je však zahrnuto i ubytování, večeře a návštěva jedné z nejstarších vinic v cílové destinaci. Zážitek určitě stojí za to. Nehledě na to, že v případě výhry v Korunce by se vám popíjení vína na zemi za chvíli mohlo omrzet.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru